Yaşam

Bir süredir ekranlarda görülmeyen Çağla Şıkel hastaneye kaldırıldığını duyurdu

Ekranların en sevilen isimlerinden Çağla Şıkel, bir süredir FOX’ta yayınlanan Çağla İle Bir Gün programının yokluğuyla dikkat çekiyor. Programı bir anda bitirip ekranlara veda ettiği düşünülen ünlü sunucu, konuyla ilgili açıklama yaptı. Ancak Çağla Şıkel hastaneye kaldırıldı…

Uzun yıllardır gündüz kuşağında sunduğu programlarla dikkat çeken Çağla Şıkel, ekranların en sevilen yüzlerinden biri.

Bugüne kadar pek çok farklı programa ev sahipliği yapan Şıkel, uzun süredir Çağla İle Bir Gün programıyla hayranlarının karşısına çıkıyor.

Son dönemde özel hayatıyla gündeme gelen Çağla Şıkel’in bir süredir ekranlarda yer almaması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Bir süre sonra gündüz kuşağında hafta içi her gün görmeye alıştıkları ünlü sunucunun yokluğu izleyenleri endişelendirmeye başladı.

Çağla Şıkel de kendisine gelen telaşlı bildirimlerin ardından Instagram hesabından bir açıklama yaparak hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Yayında olmadığı için onlarca kişinin mesaj attığını anlatan Çağla Şıkel, gıda zehirlenmesi geçirdiğini ve kendini halsiz hissettiğini anlattı. Cumartesi günü yaşadığı talihsiz durumun ardından halen tedavi gördüğünü belirten Şıkel, ‘CRP henüz tam olarak düşmedi.’ söz konusu.

Daha sonra kendi pozunu paylaşan Çağla Şıkel, hastaneden eve yeni döndüğünü, yemek yiyemediği için destek verildiğini söyledi.

Yapılan analizlerin ardından CRP düzeyi hala düşmeyen sunucunun, iki farklı antibiyotikle tedaviye başladığı öğrenildi.

‘Hastaneden yeni geldim. Uyuduğum, su içmediğim ve iyi beslenmediğim için takviye verildi. Analizin ardından yine biraz yüksek olan CRP’yi düşürmek için çift doz antibiyotik kullanmaya başladık. İnancım çoktur, yarın sağlıklı uyanacağım. Beni merak edenlere ve beni sevenlere bir çift sözüm var.’

Ayrıca kendisine acil şifalar diliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu