Yaşam

Kingfisher Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Kingfisher 28. Bölüm Fragmanı ve Final Bölüm Özeti

Televizyonun en başarılı yapımları arasında yer alan Yalıçapkını dizisi kısa sürede büyük bir hayran kitlesi kazanmıştır. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı dizi, derin sohbetleriyle oldukça beğeniliyor. Dizi her cuma yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Son 27. bölümü yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde yaşananlar sosyal medyayı salladı. İşte Kingfisher 28. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti..

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in yaptığı Yalıçapkını dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlendi.

En son 27. bölümüyle ekranlara gelen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Serinin son bölümünde; Kavga sırasında Seyran, Ferit’in elini havada yakalar ve evden çıkar. Halis Ağa, Seyran’ın evden çıktığını öğrenir.

İfakat, Seyran’ın evden çıkmasına çok sevinirken Ferit, Suna ile Abin’in ilişkisini öğrenir. Ferit ve Abidin arasında büyük bir kavga çıkar.

Pelin, Ferit’in kalbini kazanmaya çalışırken Zerrin, Kazım Ağa ile konuşarak bu evliliği bitirmeye çalışır.

Serinin yeni bölümünde; Seyran’ı konağa götürmek için eve gelen Ferit, Seyran’ın yansımasıyla karşılaşır. Seyran, Ferit’in söylediklerine sinirlenir ve ona tokat atar.

Seyran’ın tokatı hem Ferit’i hem de kendisini incitir. Kazım Ağa, Ferit’i evden çıkarmaya çalışsa da gitmemekte kararlıdır.

Bir tokatla yere düşen Ferit tekrar ayağa kalkar ve Seyran’a umut eli uzatır. Seyran bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

İşte Yalıçapkını 28. Bölüm Fragmanı

sarkislahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu